WhatsApp Icon

o nás

nešťastie

HK InFortune Electronics Co., Ltd je nezávislý distribútor elektronických komponentov, sme odhodlaní poskytovať zákazníkom elektronické komponenty a podporné služby. založená v roku 2000, máme logistické sklady v Hongkongu a Shenzhen, Čína.

nešťastie

HK InFortune Electronics Co., Ltd získal medzinárodnú certifikáciu štandardu kvality iso9001:2015, dodržiavame zásadu „kvalita na prvom mieste, zákazník na prvom mieste“ a profesionálnu technickú podporu a je pre nás veľkou cťou, že sme blízkym partnerom mnohých známych výrobcov elektroniky a uvedených skupín .

máme vysokokvalitný elitný tím a naše podnikanie pokrýva viac ako 20 krajín vo všetkých regiónoch sveta. slúžime svetovým výrobcom a distribútorom elektroniky a zameriavame sa na služby OEM, EM a cem. HK InFortune Electronics Co., Ltd sa neustále zlepšuje, aby sme získali dôveru zákazníkov, venujeme osobitnú pozornosť vašim požiadavkám. naše produkty sa používajú v priemyselnej automatizácii, automobilovej elektronike, medicíne a komunikáciách, informačných technológiách, novej energetike a ďalších oblastiach. tešíme sa, že sa staneme vaším najlepším partnerom v distribúcii komponentov!

Hore